חברת מכירת מזגנים, התקנתם ותיקונם מיכאל ובוריס

אז מי אנחנו?

חברתינו מתמחה בכל הנדרש לשירותי המזגנים שלכם, החל ממכירת מזגנים דרך התקנתם וכלה בתיקונם בעת הצורך. אנו, מיכאל ובוריס, מאמינים ששירות מקצועי ללא פשרות תוך שילוב של מחירים הוגנים, מבטיח לכל קהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר הן במכירת מזגנים, הן בהתקנתם והן בתיקונם. אצלנו תקבלו את מכלול השירותים הנדרשים וכך תוכלו ליהנות מחיסכון של לא מעט זמן יקר.

הצוות המקצועי

שירותי מכירת מזגנים

אנשינו עוברים הכשרות מקצועיות תדירות בהתאם לכל השינויים בשוק על מנת שיצליחו להעניק לכם את השירות הטוב והמותאם ביותר לצרכים שלכם. אצלנו, חברת מזגנים מיכאל ובוריס, תוכלו לרכוש את שלל המזגנים החדשניים והמתקדמים ביותר שיצליחו לסייע לכם לחסוך לא מעט כסף בחשבון החשמל. כלל הדגמים הנמכרים אצלנו עוברים בקרת איכות לא מתפשרת במטרה להבטיח את הטוב ביותר עבור קהל לקוחותינו.

שירותי התקנת מזגנים

מעבר לכך, שירותי ההתקנה כוללים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה על מנת שתוכלו להיות בטוחים בהתקנה מיטבית ויעילה ביותר הן מבחינת מיקום המזגן בדירה והן מבחינת התקנות מעט מסובכות, כמו שירותי התקנת מזגנים בחדר ממ"ד לדוגמא. רבים מהמתקינים כלל לא יודעים איך מתקינים נכון מזגן בחדר ממ"ד מבלי לפגוע בכשירותו של החדר מפני מתקפות ביולוגיות. חשוב לדעת ששירותי התקנת מזגנים בחדרי ממ"ד כוללים לא מעט חוקים מאוד ברורים על מנת לשמור על כשירות החדר. כלל החוקים גורמים לעבודה כפולה ומכופלת למתקיני המזגנים ולכן רבים מהם בוחרים שלא לציית לכלל החוקים.

התקנת מזגנים בחדרי ממ"ד

התקנת מזגנים בחדרי ממ"ד ללא הקפדה על כל הכללים פירושה פגיעה בכשירות החדר מפני פגיעות ביולוגיות. מעבר לפן הבריאותי אשר מציב את כלל הדרים בחדר בסיכון במקרים של מתקפות, כשירות החדר נפגעת משמעותית ומשפיעה באופן ישיר על שווי הנכס.

כך בחירה שאינה נכונה במתקיני מזגנים שאינם מספיק מקצועיים ואמינים תביא לידי ירידת נכז הדירה שלכם בשווי גבוהה הרבה יותר מעלות המזגן והתקנתו גם יחד. אצלינו, חברת מזגנים מיכאל ובוריס, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים במתקינים מקצועיים ואמינים שלא ינסו לחסוך עבודה על חשבונם של אנשים תמימים שלא מכירים את כלל החוקים על בוריים.

שירותי תיקון מזגנים

גם עבור שירותי תיקון המזגנים דאגנו לאנשי המקצוע הטובים ביותר על מנת להבטיח שלא תתאכזבו מהתוצאה. אנשי המקצוע איתם אנו עובדים מכירים היטב את כלל המזגנים השונים כך שידעו לאתר תקלות במהירות מרבית ולהפוך את העבודה קצרה, ממוקדת ויעילה יותר. בדומה לשירותי ההתקנה, גם בשירותי תיקון מזגנים בלירה שאינה נכונה בטכנאי מזגנים לא מספיק מקצועי או אמין עלולה לעלות לכם ביותר.

תמחור הוגן

טכנאים רבים בוחרים להגדיל ולהאדיר כל תקלה קטנה במזגן שלכם על מנת לגבות מחיר מופקע עבור כל תקלה קטנה. בשל העובדה הפשוטה כי לאזרח הפשוט אין כל ידע מקצועי בתחום וכן אין כל אפשרות לפקח בשעת מעשה של טכנאי המזגנים, אנשי מקצוע שאינם מספיק אמינים יכולים לדרוש כמעט כל מחיר עבור שירותי תיקון של כל תקלה. טכנאי המזגנים איתם אנו עובדים נבחרו בקפידה בשביל שתוכלו להיות רגועים באשר לאמינותם ולתמחור העבודה שלהם. בחירת טכנאי מזגנים של חברת מיכאל ובוריס מזגנים, תשלח עבורכם טכנאי המשלב מקצועיות ללא פשרות, אמינות ותמחור הוגן.

השירותים המוצעים בחברה

אצלנו תוכלו ליהנות מכלל השירותים שהמזגן שלכם צריך. החל מרכישת המזגנים הטובים ביותר, דרך התקנתם בכל חלל ברמת מקצועיות ללא פשרות וכלה בשירותי תיקונים בזמינות מלאה לכל תקלה. אנו מעניקים לכם את כל מכלול השירותים שאתם צריכים לטובת המזגן שלכם מ – א' ועד – ת' כך שלא תצטרכו להזמין שירותים ממוכרים, מתקינים או טכנאים נפרדים.

מכלול השירותים במקום אחד

מכלול השירותים ממקום אחד, חברת מיכאל ובוריס מזגנים, מהווה יתרון משמעותי של נוחות עבורכם וכמובן, שירות מתואם. לא תצטרכו לחכות מספר ימים עד הגעת המזגן לדירתכם ועוד כמה ימים נוספים עד שטכנאי המזגנים שבחרתם יצליח למצוא זמן לדירתכם. בעזרת שיתוף פעולה של חברת מיכאל ובוריס מזגנים עם רשתות, מתקינים וטכנאים בכל רחבי הארץ תוכלו לקבל את השירות לו אתם נדרשים במהירות הגבוהה ביותר. אנו חוסכים לקהל לקוחותינו לא מעט זמן יקר במתן כלל השירותים במקום אחד מאורגן ומתוזמן בהתאם לדרישות הלקוח.

יחס אישי ומותאם לבקשת הלקוח

אנו, בחברת מכירת מזגנים התקנתם ותיקונם מיכאל ובוריס מבטיחים יחס אישי לכל צורכי הלקוח תוך מתן ייעוץ מקצועי למיקון המיטבי של המזגן. אנשים רבים לא יודעים כיצד למקם נכון את המזגן בדירתם על מנת להצליח להפיק ממנו את המירב. על כן חשוב לדעת כי יחס אישי ומותאם לבקשת הלקוח תוך שילוב דעה מקצועית הוא המתכון הטוב ביותר לבחירה מוצלחת של מזגן מיטבי לצרכי הלקוח והתקנתו במקום אשר יהפוך את שירותיו ליעילים ביותר.

ייעוץ מקצועי כלול במחיר

לקוחותינו יכולים להתייעץ עם סוללת אנשי המקצוע איתם אנו עובדים במטרה להעניק את השירות הכולל והטוב ביותר. לקוחותינו יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי חברת מכירת מזגנים, התקנתם ותיקונם מיכאל ובוריס תהיה לצידם לכל צורך בזמינות מלאה עם שלל אנשי מקצוע בכל רחבי הארץ.

חברתינו תשמח להעמיד לרשותכם את טובי המומחים בתחום אשר נבחרו בקפידה תוך דגש על רמת מקצועיות ללא פשרות ואמינות בתמחור הוגן של עבודתם. אנשי המקצוע שלנו, מיכאל ובוריס מזגנים, פרוסים בכל רחבי הארץ לשירתכם בזמינות מלאה כך שתוכלו ליהנות משירות מקצועי, אמין וזמין.

נשמח להעמיד לרשותכם את סוללת אנשי המקצוע איתם אנו עובדים, מקצועיים, אמינים וזמינים לכל צורכיכם בכל רחבי הארץ