טכנאי מזגנים במבשרת ציון – כך תדעו לאתר את הטכנאים המקצועיים והאמינים ביותר

עם מזג האוויר המצוי בארץ ישראל אין כל ברירה אלא להדליק מזגן לקירור הבית בימי הקיץ החמים ולחימומו בימי החורף. לכן, כמעט ואין בית בישראל ללא מזגן אחד לכל הפחות ופעמים רבות אף יותר משניים. ריבוי הצריכה במזגנים גורם לתקלות שכיחות המצריכות שירותי טכנאי מזגנים מקצועי שידע לטפל בבעיה בצורה הטובה והמקצועית ביותר שתשיב את המזגן לתפוקת הקירור או החימום הרגילה. בחירה נכונה בטכנאי מזגנים מקצועי ומיומן תאפשר לכם ליהנות מקירור או חימום בדיוק כפי שהיה טרם התקלה תוך זמן קצר מעת הגעתו.

טכנאי מזגנים

טכנאי מזגנים שיצאו צדיקים – בחירת איכות ממוקדת בין מספר טכנאי מיזוג אוויר מקצועיים ואמינים גם יחד

באפשרות של טכנאי מזגנים יצאת צדיק, תוכלו למצוא מגוון אפשרויות שונות של טכנאי מזגנים איכותיים, מקצועיים ואמינים שיבטיחו לכם שירות ללא פשרות תוך גביית מחיר הוגן עבור מלאכתם. לעומת זאת, בחירה שאינה מושכלת ללא בירור או חיפוש בשלל האפשרויות המוצגות של טכנאי מזגן שיצאו צדיקים במבחני יצאת צדיק, עלולה לגרור טיפול לא מקצועי שבמקרה הטוב יצריך מכם תשלום גבוה הרבה יותר מהמחיר אותו הייתם צריכים לשלם ובמקרה הפחות טוב הרס של חלקי מזגן יקרים במיוחד.

הכירו את הצעדים הפשוטים שיסייעו לכם לבחור נכון את טכנאי המזגנים הטוב ביותר

על כן, קיימת חשיבות רבה לבחירה נכונה של טכנאי מזגנים מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב בתחום. טכנאי מיזוג אוויר מקצועי עובר הכשרות רבות בהתאם להתקדמות המזגנים עם השנים. ישנן חברות מקצועיות אשר מחייבות את כלל טכנאי מיזוג האוויר שלהם לעבור הכשרה מקצועית בכל שנה. הכשרה זו מבטיחה כי טכנאי המזגנים ידע להתמודד עם כל תקלה גם במזגנים החדשים ביותר שעברו לא מעט שינויים מתקופת הכשרתו וכניסתו למקצוע לראשונה.

בעקבות שימוש תדיר בכל בית בישראל, ישנם לא מעט טכנאי מזגנים לבחירה

הדרך הסלולה והבטוחה ביותר לבחירה מוצלחת של טכנאי מיזוג אוויר מצריכה מכם כמה צעדים פשוטים. ראשית, ישנה אפשרות לחפש טכנאי מזגנים שעברו את המבחנים של יצאת צדיק וכך להבטיח בחירת טכנאי מקצועי ואמין הן מבחינה טכנית והן מבחינת המחיר. אך במידה ואתם לא מצליחים לאתר טכנאים שיצאו צדיקים חשוב לנקוט בכמה צעדים פשוטים שיאפשרו לכם להזמין טכנאי מיזוג אוויר בראש שקט.

בשלב הראשון – אתרו כמה שיותר טכנאי מיזוג אוויר בקרבת מקום המגורים שלכם

הצעד הראשון הוא איתור כמה שיותר טכנאי מזגנים שונים בקרבת מקום המגורים שלכם. מציאת כמה שיותר טכנאי מיזוג אוויר רלוונטיים תאפשר לכם לבצע פעולות סינון ולהישאר עם הטובים והמקצועיים ביותר לבחירה. בצעד השני, כל שתידרשו לעשות זה לבצע מספר פעולות סינון. פעולות סינון אלה ישאירו אתכם עם הטכנאים הטובים והמקצועיים ביותר הן מבחינת ידיעותיהם המקצועיות והן מבחינת תמחור העבודה שלהם.

בשלב השני – ערכו מספר פעולות סינון במטרה להישאר עם הטכנאים הטובים ביותר

שלבי הסינון כוללים בעיקר בדיקת התאמה על ידי כך שתוודאו שיגיע טכנאי מזגני אלקטרה, טכנאי מזגני טורנדו או טכנאי מזגני מיצובישי בהתאם לצרכים שלכם. חשוב לומר כי כלל הטכנאים ידעו לטפל בכלל המזגנים אך ישנם טכנאים המתמחים בחברה מסוימת בה ידעו לטפל במקצועיות רבה יותר בהשוואה לשאר החברות. בדיקה זו תאפשר לכם לבחור את הטוב ביותר עבור חברת המזגן שלכם.

סינון נוסף אותו תצטרכו לבצע הוא בדיקת מקצועיותו של טכנאי המזגן בו אתם מתעניינים. בשל חוסר הידע המקצועי שלכם בתחום, כל שתוכלו לעשות זה לחפש אודותיו באינטרנט ולוודא שאתם בוחרים טכנאי מזגנים מומלץ.

טכנאי מזגנים מומלצים – קראו כמה שיותר חוות דעת

המלצות של אנשים אשר בחרו לשכור את שירותי הטכנאי שלכם בעבר יכולות להרגיע אתכם, אם כי חשוב לדעת שישנן לא מעט המלצות מזויפות באינטרנט. לכן, נסו למצוא כמה שיותר חוות דעת חיוביות ומפרגנות על טכנאי המזגנים בו אתם מתעניינים. לאחר שאיתרתם את הטכנאים המתאימים ביותר עם כמות ההמלצות הגדולה ביותר, הגיע הזמן לבדוק את מחיר עבודתם. כיום תוכלו למצוא מחירון טכנאי מזגנים באינטרנט אשר יוכל להעניק לכם אינדיקציה מסויימת אודות המחיר הממוצע בשוק עבור התקלה האישית שלכם.

מחירון טכנאי מזגנים – כך תוודאו שהטכנאי שלכם אמין

לצערנו, ישנם לא מעט טכנאי מזגנים מקצועיים אך לא אמינים, אשר ינסו לנצל את חוסר הידע המקצועי של רוב ככל הציבור בתחום זה ולהציע הצעת מחיר גבוהה בעשרות ואף מאות אחוזים מהמחיר הממוצע. לכן, חשוב מאוד להכיר את המחיר הממוצע עבור עבודת התיקון הנצרכת טרם בחירתכם בטכנאי המזגנים הטוב ביותר. בחירה בטכנאי מזגנים שיעמוד בכלל הסינונים ואף יתמחר את עבודתו בהתאם למחיר הממוצע בשוק, תבטיח לכם שירות מקצועי והוגן להתמודדות מיטבית עם הבעיה.

הכירו את התקלות השכיחות ביותר ופתרונן

במטרה להצליח לזהות את תקלת המזגן שלכם במחירון המציג את כלל התקלות עם התמחורים הממוצעים לטיפול בהן, חשוב שתכירו את התקלות השכיחות ביותר ואופן התבטאותן. התקלות השכיחות ביותר באות לידי ביטוי בחוסר קירור של המזגן, הוצאת אוויר בטמפרטורת החדר בדומה למצב של אוורור, נזילות מים בפתחי האוורור בעת הדלקת המזגן, רעש תמידי גבוהה משמעותית מהרעש הטבעי ועוד. טרם בחירתכם בטכנאי המזגנים הטוב והאמין ביותר בהתאם לצעדי הבחירה שצוינו לעיל, חשוב לציין כי אחד הגורמים המרכזיים ביותר להופעת חלק ניכר מבעיות אלה הוא חוסר ניקיון של המזגן.

הקפידו על ניקיון המזגן כל חצי שנה למניעת תקלות רבות

לכן, חשוב להקפיד על ניקיון המזגן כל כמה חודשים או חצי שנה לכל היותר. הצטברות של לכלוך רב עלול להביא לידי סתימת הפילטר מה שבא לידי ביטוי בנזילות מים מאזור פתחי אוורור המזגן בעת הפעלתו. נוסף על נזילות המים, הצטברות של לא מעט אבק ולכלוך עלולים להחליש משמעותית את עוצמת המזגן. ניקיון הפילטר יכול להיעשות על ידכם בלבד ללא צורך בהתערבות טכנאי מיזוג אוויר מקצועי.

דליפת גז – קיימת חשיבות רבה לאתר את מקור ההדלפה

תקלה נוספת אשר שכיחה במיוחד במזגנים ישנים היא דליפה של גז המזגן. תקלה זו באה לידי ביטוי בחוסר קירור או חימום של המזגן. במידה וניקיתם היטב את הפילטר ובכל זאת אין שינוי, קיים סיכוי סביר שיש חוסר בגז המזגן שלכם. מילוי הגז אינו יקר במיוחד אך הבעיה היא לאתר את מקור הנזילה. גז המזגן לא אמור להיגמר ובמידה וקיים חוסר יש להניח שיש נזילה.

מספר פעולות של תחזוקה שוטפת חיוניות למזגן שלכם

פעולות תחזוקה שוטפת של ניקיון המסננים של המזגן כל כמה חודשים עד חצי שנה יסייעו לכם להתמודד עם שלל בעיות נפוצות. נזילות מים בעת הדלקת המזגן, מאמץ יתר על מדחס המזגן שעלול לגרור תקלות רבות בו וכמובן צריכה מוגברת של חשמל בעקבות מאמץ יתר יכולים להיחסך לכם על ידי תחזוקה שוטפת נכונה. לכן חשוב מאוד להקפיד על ניקיון המזגן לשמירה מיטבית על תפקודו.

מחירון טכנאי מזגנים כולל גם את עלות הביקור של טכנאי מזגנים לאיתור התקלה. כך תוכלו לדעת כמה עולה ביקור טכנאי מזגנים מקצועי לאיתור התקלה ולטיפול בה במידת הצורך. אך חשוב לזכור, איתור התקלה בעצמכם על פי אופן התבטאותה, תאפשר לכם לדעת את המחיר אותו תדרשו לשלם עבור תיקון התקלה.

טכנאי מזגנים מקצועי ומיומן עובר הכשרות תדירות בהתאם לשינויים

טכנאי מזגנים מקצועי ומיומן אשר עבר הכשרות רלוונטיות ידע להתמודד עם כל תקלה. ניקוי יסודי של כלל חלקי המזגן אליהם אין לכם גישה, טיפול בנזילות המים אשר נגרמות כתוצאה של תקלות פנימיות שאינן קשורות לתחזוקת המסננים, תיקון או החלפת מדחסים בהתאם לצורך, הוספת צינורות ניקוז לתפעול טוב יותר של המזגן, החלפת פילטרים מותאמים במידת הצורך, איתור נכון של מיקום דליפת הגז והשלמת הגז החסר ועוד הן רק חלק מהתקלות איתן ידע להתמודד טכנאי מקצועי ומיומן.

בשלב השלישי – ערכו השוואת מחירים בין כלל הטכנאים המקצועיים ביותר

אך זכרו, ישנם לא מעט טכנאים מקצועיים שאינן מספיק אמינים ולכן חשוב לבחור את טכנאי המזגנים שלכם על סמך מקצועיותו ואמינותו גם יחד. בחירה מותאמת לכלל השלבים שצוינו לעיל הכוללים איתור מספר טכנאי מיזוג רלוונטיים, שלבי סינון שישאירו אתכם עם הטכנאים המקצועיים ביותר והשוואת מחירים על פי מחירון טכנאי מזגנים שיציג בפניכם את מחירי השוק הממוצעים למגוון עשיר של תקלות פלוס עלות ביקור טכנאי מזגנים, תאפשר לכם לבחור מוצלח וליהנות משירות מקצועי ואמין לטיפול מהיר וזול בבעיה.

זמינות טכנאיםבמבשרת ציון24 שעות ביממה

חשוב לדעת שישנם לא מעט טכנאי מיזוג אוויר מקצועיים אשר מציעים את שירותיהם 24 שעות ביממה. לכן, גם אם נתקעתם ללא מזגן באמצע לילה חם של ימי יולי אוגוסט, דעו כי אתם יכולים ליצור קשר עם מספר לא מבוטל של טכנאים הזמינים לשירותכם 24 שעות ביממה.

טווח מחירים

מחירון טכנאי מזגנים במבשרת ציון

200-250

ביקור טכנאי במבשרת ציון

הסכום ינוקה מהמחיר הסופי של התיקון/טיפול

300-500

טיפול עונתי במזגן במבשרת ציון

הטיפול כולל בדיקת הגז וניקוי הפילטרים

מילוי גז מזגנים לבית ותיקונים קשורים
700-850

תיקון דליפת גז

איתור הדליפה, טיפול בה (לא כולל מילוי גז)

250

בדיקת תקינות גז

בדיקת מערכת הגז במזגן, במקרה של צורף במילוי יקוזז הסכום מהמחיר הסופי

400-450 מילוי גז במזגן קטן
300-450

הוספת גז מזגנים

המחיר תלוי בכמות הגז הנדרשת ובסוג וגודל המזגן

350-800

מילוי גז 410

המחיר תלוי בכמות הגז הנדרשת ובסוג וגודל המזגן

350-800

מילוי גז R22

המחיר תלוי בכמות הגז הנדרשת ובסוג וגודל המזגן

300-350 מילוי מזגן אלקו
300-350 מילוי מזגן אלקו עילי
250-350 מילוי מזגן אמקור עילי
300-400 מילוי מזגן אלקטרה עילי
350-500 מילוי מזגן תדיראן עלי
350-500 מילוי מזגן תדיראן 2.5 כ"ס
300-400 מילוי מזגן טורנדו עילי
300-400 מילוי מזגן בלקור עילי
החלפת קבלים למזגן
300-400

תיקון קבל במזגן

מדובר בקבל מדחס או קבל מנוע מאוורר

300-400 החלפת קבל במזגן
300-350 החלפת קבל המדחס במזגן
מנועים במזגן
1000-1700 החלפת מונוע במזגן
600-800 תיקון מנוע במזגן
700-1100 החלפת מנוע פן פנימי מפוצל
900-1200 החלפת מנוע פן חיצוני מפוצל
1100-1900 החלפת מנוע פן פנימי מיני מרכזי
1000-1600 החלפת מנוע פן חיצוני מיני מרכזי
צינורות
300 פתיחת סתימת מים בצינור ניקוז
250-350 החלפת צינורות במזגן עילי
300-350 תיקון צינורות במזגן עילי
250-350 ניקוי צינורות במזגן רגיל
250-300 חיבור צינורות במזגן
350-450 בידוד צינורות במזגן
300 התקנת צינורות ניקוז במזגן
פילטרים למזגנים
250-300 החלפת פילטרים למזגן
200-250 תיקון פילטרים למזגן
200-250 ניקוי פילטרים במזגן עילי
200-250 ניקוי פילטרים במזגן ריצפתי
לוחות פיקוד למזגן
400-500 תיקון לוח בקרה במזגן
700-850 החלפת לוח אלקטרוני במזגן
800-1200 החלפת לוח בקרה תחליפי
1200-1600 החלפת לוח בקרה מקורי
1400-1900 שדרוג מערכת הפעלה אלקטרונית מקורית
חיישנים למזגן
350-450

החלפת חיישן במזגן

החלפת חיישן אוויר חוזר, חיישן סוללה או חיישן מעבה במזגן עילי. המחיר תלוי בסוג המזגן

300-400 תיקון חיישן במזגן
300-700 החלפת חיישנים מזגן מפוצל
500-600 החלפת חיישנים מיני מרכזי
250-600 החלפת קונטקטור חד פאזי
350-700 החלפת קונטקטור תלת פאזי
עיניות במזגנים
300-350

תיקון עינית במזגן

מדובר בעינית המתקשרת בין המזגן עילי לשלט

350-400 החלפת עינית במזגן
סטרטרים למזגן
400-500 תיקון סטרטר במזגן
350-600 החלפת סטרטר
300-400 תיקון סטרטר אלקטרוני
תיקון חוטי חשמל למזגן
250-350 תיקון קצר בחוטי חשמל במזגן
200-300 החלפת חוטי חשמל במזגן
סלילי חימום למזגן
400-450 תיקון סליל חימום במזגן
300-400 החלפת סליל חימום במזגן
שונות
1000-1900 הרכבת משאבת מים
2000-4000 החלפת מדחס
250-300 החלפת שלט