התקנת מזגן בהרצליה – כל מה שחשוב שתכירו טרם בחירת שירותי התקנת מזגן

שירותי התקנת המזגן שבחרתם אינם מותרות. בניגוד למגוון מוצרים שונים אותם אתם יכולים להרכיב ולהתקין בכוחות עצמכם, כאשר מדובר במזגן המלאכה מעט קשה ומסובכת יותר. לכן, קיימת חשיבות רבה להיעזר באיש מקצוע בעל ניסיון שידע להתקין את המזגן שלכם בצורה מיטבית. הביקוש לשירותי התקנת מזגנים גבוהה מאוד, בהתאם לאקלים הישראלי שלא מאפשר לעבור את חודשי הקיץ החמים ללא שעות ארוכות של פעולת המזגן. כמו בכל תחום בו הביקוש גדול, ישנם לא מעט נותני שירות אשר נלחמים על הבחירה שלכם.

התקנת מזגן

מתקין מזגנים בהרצליה מקצועי, אמין ומיומן

בחירה נכונה במתקין מזגנים מקצועי ומיומן תאפשר לכם להפיק את הטוב ביותר הן מבחינת מיקום המזגן להשפעה מקסימלית והן מבחינת עלות התקנת המזגן שלכם. מתקיני מזגן מקצועיים ידעו לייעץ לכם אודות המיקום הנכון ביותר להצבת המזגן במטרה לצנן נכון ובמהירות את כל החלל בו הוא יותקן. מעבר לכך, התקנה נכונה ומקצועית במיקום המדויק יכולה לאפשר לכם ליהנות ממיזוג אוויר גם בחדרים הסמוכים ועל ידי כך לחסוך אלפי שקלים על מזגנים נוספים. לכן, חשוב לדעת לבחור מתקין מזגנים מקצועי, אמין ומיומן שיבטיח לכם התקנה מהירה, מקצועית, במיקום הטוב ביותר ובמחיר הוגן.

עלות התקנת המזגן בהרצליה משתנה בהתאם לסוגו

המחירים אותם תידרשו לשלם עבור התקנת המזגן שלכם משתנים בהתאם לסוג המזגן שבחרתם. המחירים נעים בין כמה מאות שקלים בודדים אך יכולים אף להגיע לכמה אלפי שקלים עבור שירותי התקנה בלבד. טווח מחירי התקנת מזגן משתנים כל כך בהתאם לסוג המזגן שנבחר. סוגי המזגנים השכיחים ביותר כיום הם: מזגן עילי, מזגן מפוצל, מזגן חלון, מזגן מיני מרכזי, מזגן רצפתי ועוד. מתקין מזגנים מקצועי ומיומן ידע להתקין את כלל סוגי המזגנים על הצד הטוב ביותר מכל הבחינות שצוינו לעיל.

סוגי המזגנים השכיחים ביותר

כלל סוגי המזגנים מיועדים לצרכים שונים ולכן חשוב שתכירו את סוגי המזגנים הנפוצים ביותר ואת הצרכים אותם כל אחד מהם יודע לספק.

התקנת מזגן עילי בהרצליה 

מזגן עילי זהו המזגן השכיח ביותר ברוב ככל הבתים בארץ. מזגן זה כולל לא מעט יתרונות משמעותיים לצרכים ביתיים, כמו: גודלו הפיזי והקומפקטי, חיסכון בצריכת החשמל ותפוקת קירור/חימום מותאמת לגודל חלל הדירה. מזגן 1.25 כ"ס הוא הנפוץ ביותר עבור חדרים ממוצעים ומנפק תפקוד מצויין תוך חיסכון משמעותי בחשמל. מזגן זה כולל שתי יחידות נפרדות שיש להתקינן, הראשונה היא כמובן יחידת האוורור שנמצאת בתוך הדירה והשנייה היא יחידת המדחס שנמצאת מחוץ לדירה. עלות התקנת מזגן עילי כוללת את שתי היחידות ובמידה ואין תוספות או צרכים מיוחדים, תידרשו להיפרד מקצת יותר מאלפיים שקלים עבור מזגן 1.25 כ"ס כולל התקנה.

התקנת מזגן מיני מרכזי בהרצליה

בתים רבים בוחרים לשלב מזגן מיני מרכזי אשר ידע להעניק פתרון מיזוג לכלל חלקי הדירה ללא יוצא מן הכלל. מזגן זה כמעט אינו נראה כלל מלבד פתחי אוורור קטנים המצויים בכל חלל הדירה. בשונה מהמזגן העילי השכיח ביותר כיום ברוב ככל הדירות בישראל, מזגן מיני מרכזי מזרים אוויר בהתאם לדרישותכם בכל חלקי הבית באופן שווה ולא רק בחדר בו בחרתם להדליק את המזגן העילי. למזגן זה יתרונות רבים אך העלות שלו וכן עלות שירותי ההתקנה שלו יקרים. מחיר התקנת מזגן מיני מרכזי יקר כל כך בעקבות הצורך ליצור תעלות אוויר בכל חלקי הבית אליהם תרצו שהמזגן יגיע. לכן, עלות התקנת מזגן מיני מרכזי נחשבת יקרה במיוחד.

התקנת מזגן טכנולוגי בהרצליה

אחת האפשרויות החדשניות ביותר כיום בכל עולם מיזוג האוויר היא האפשרות להתקין מערכת חיצונית אחת על כמה וכמה מזגנים שונים בכל חלקי הדירה. מערכת חיצונית גדולה ועוצמתית במיוחד יכולה לספק חיבור לעד תשע יחידות מזגן שונות באזורים שונים בכל רחבי הדירה. בשונה ממזגן מיני מרכזי, עם אפשרות זו תוכלו לבחור להדליק רק מזגן אחד כפי בחירתכם.

במידה ותדליקו מזגן 1 כ"ס אותו בחרתם להציב בחדר השינה, המערכת החכמה תדע לזהות שעוצמת סיפוק האוויר הנדרשת היא 1 כ"ס וכך תדע להזרים בדיוק את הנדרש ממנה. כך תצליחו ליהנות מחיסכון אדיר בחשמל בהתאם לשימוש הנקודתי שלכם. באפשרות זו עלות התקנת המזגן יקרה וכוללת התקנה של כמה וכמה מזגנים כפי בחירתכם.

חשוב להדגיש כי מחיר התקנת מזגן 1 כ"ס בלבד יהיה יקר יותר ממחיר ההתקנה שתידרשו לשלם עבור התקנת מזגן 1 כ"ס באפשרות זו של מזגן טכנולוגי בעקבות העובדה הפשוטה שכלל ההתקנות מתחברות לאותו מדחס. כלומר, תדרשו לשלם עבור התקנת מזגן לבד, ללא חלקו החיצוני שמותקן פעם אחת בלבד עבור כלל המזגנים שתבחרו לשלב.

התקנת מזגן רצפתי בהרצליה

אם בעבר כלל המזגנים היו גדולים, מסיביים וריצפתיים, הרי לנו שכיום בעקבות גל שיפורים משמעותי בייצור המזגנים, מזגנים רצפתיים אלה שכיחים בעיקר במוסדות ציבוריים. חשוב להדגיש כי גם במוסדות ציבוריים ישנם מזגנים קטנים הממוקמים גבוה מעל פני הרצפה ועדיין מוגדרים מזגנים רצפתיים בעקבות התקנת המנוע הגדול שלהם על הרצפה. מזגנים אלה על פי רוב כוללים מעטפת קשיחה ומסיבית במיוחד במטרה להצליח לספק שירות רצוף וארוך טווח עם כמה שפחות תקלות. עלות התקנת מזגן מוסדי מעין זה תעלה הרבה יותר בהשוואה למזגנים השכיחים בדירות פרטיות.

מחירון התקנת מזגנים שונים כולל תוספות

האפשרות לרכוש את המזגן כולל התקנה אינה תמיד משתלמת ולכן ישנם לא מעט אנשים אשר בוחרים לרכוש את המזגן ולשלם עבור שירותי התקנת מזגנים פרטית. לא אחת החברות הגדולות מהן אתם בוחרים לרכוש את המזגן שלכם בוחרות לנצל את חוסר הבנת הציבור במחירי התקנת מזגן ואת רצונו לסיים עם כלל השירות במקום אחד ללא סיבוכים ומציעות מחירים גבוהים במיוחד להתקנות מזגנים. לכן, חשוב שתכירו את מחירון התקנת מזגן על כלל פרטיו על מנת לוודא שהמחיר שדורשים מכם אינו גבוהה משמעותית ממחיר השוק.

טווחי מחירי התקנת מזגנים קטנים וגדולים

טווחי המחירים של עלות התקנת מזגן קטן של עד כ 3 כ"ס ינועו בין כמה מאות שקלים עד 1500 שקלים לכל היותר. לעומת זאת מחירי התקנת מזגנים גדולים יותר מ 3 כ"ס יתחילו מ 1500 שקלים ויכולים אף להגיע עד כמה אלפי שקלים במקרים מיוחדים. חשוב לציין כי פעמים רבות קיים צורך בתוספות שונות בהתקנת המזגן אשר גורמות לעליית המחיר.

מגוון תוספות נפוצות אשר משפיעות על עלות התקנת המזגנים

התוספות השכיחות ביותר אשר משפיעות על עלות התקנת מזגנים הן:

צנרת ארוכה

המחיר הבסיסי של התקנת מזגן עילי כולל חיבורי צנרת בין מנוע המזגן החיצוני לחלקו הפנימי בתוך הבית של עד 2 מטרים. במידה וקיים צורך להאריך את הצנרת, תדרשו לשלם תוספת מחיר. ברוב ככל המקרים אין כל סיבה לצנרת ארוכה יותר מ 3 מטרים לכל היותר.

קידוחי בטון

במידה ואתם מעוניינים להתקין מזגן בחדר ממ"ד או בכל מקום בו קיים צורך לקדוח בבטון, מחיר הבסיס אותו תדרשו לשלם יעלה. התקנת מזגן בממד מצריכה קידוחים ארוכים וקשים יותר בקיר בטון מה שמשפיע באופן ישיר על עלות ההתקנה. תוספת זו על פי רוב באה לידי ביטוי בכמאתיים שקלים.

נקודת חשמל מיוחדת 

עלות התקנת מזגן גדול מצריכה פעמים רבות נקודת חשמל מיוחדת. יצירת נקודת חשמל זו תעלה לכם עוד כמה מאות שקלים. חשוב לדעת כי גם אם תבחרו להתקין מזגן קטן שאינו מצריך נקודת חשמל מיוחדת, תידרשו לשלם עבור הוספת נקודת חשמל רגילה בעת הצורך.

נעילת מנוע המזגן מפני גניבות

כיום ישנה חשיבות רבה למגן את מנוע המזגן שלכם מפני גניבות, במיוחד אם אתם גרים בקומות נמוכות. כיסוי המזגן מפני גניבות על ידי הגנה מיוחדת תעלה לכם עוד כמה מאות שקלים שתידרשו להוסיף למחיר התקנת המזגן.

כך תצליחו לחסוך מאות ואף אלפי שקלים עבור שירותי התקנת המזגן

חשוב להכיר היטב את כלל התוספות אשר עלולות להשפיע על מחירי ההתקנה וכן את מחירי הבסיס הממוצעים של התקנת המזגן בו בחרתם. במידה ותכירו את כלל הפרטים הללו תצליחו לחסוך כמה מאות שקלים ולעיתים אף יותר בעלות התקנת המזגן שידרשו מכם. זכרו, פעמים רבות חברות גדולות מהן קניתם את המזגן מנצלות את תמימות הציבור ודורשות עלות התקנה גבוהה במיוחד. לכן, חשוב לבדוק היטב ולקבל כמה הצעות מחיר ממתקיני מזגנים פרטיים, מקצועיים ואמינים.

מחירים

מחירון התקנות מזגנים בהרצליה

תוספת מחיר על התקנת מזגן בקיר משותף / התקנת מזגן בקיר חיצוני

התקנת מזגן מהיום למחר 24 שעות ביממה 

ניתן להתקין את המזגן התקנת מזגן בחזית הבניין או במרפסת או במסתור בחדר של המכונת כביסה 

המחירים אינם כוללים מע"מ וניתנים לשנוי בהתאם לקושי העבודה

700-900

התקנת מזגן עילי בהרצליה עד 1.5 כ"ס

ההתקנה כוללת עד 3 מטרים צנרת, תושבת ליחידה החיצונית וקידוח 1 למעבר צנרת בקיר בלוקים. 

התקנת מזגן על קיר בטון באמצעות קידוח יהלום עשויה לייקר את עלות העבודה בין 30%-40%.

800-1100

התקנת מזגן עילי 2 כ"ס ומעלה

ההתקנה כוללת עד 3 מטרים צנרת, תושבת ליחידה החיצונית וקידוח 1 למעבר צנרת בקיר בלוקים.

התקנת מזגן על קיר בטון באמצעות קידוח יהלום עשויה לייקר את עלות העבודה בין 30%-40%.

4500-4800

התקנת מזגן מיני מרכזי בהרצליה

ההתקנה כוללת עד 3 מטרים של צנרת, תושבת למעבה, מרכזיה, פתח אוויר חוזר, 

פתחי אספקה (כולל מתאמים ותריסים) ועד 8 מטרים של צינור שרשורי

300-150 ₪ מחיר קידוח קיר בטון להתקנת מזגן
500-100 התקנת מזגן מיצובישי 1-3 כ"ס
500-1000 מחיר התקנת מזגן דייקין 1-3 כ"ס

300-150 ₪

למזגן

מחיר פירוק מזגן ישן הוא לכל יחידה. 

500-700 מחיר התקנת מזגן האייר 1-3 כח סוס
500-1000 מחיר התקנת מזגן LG 1-3 כ"ס.
500-1000 מחיר התקנת מזגן אלקטרה 1-3 כ"ס
500-1000 מחיר התקנת מזגן אלקטרה עילי 1-3 כ"ס
500-1200 מחיר התקנת מזגן עילי של תדיראן אלפא 1-3 כ"ס
500-1000 מחיר התקנת מזגן תדיראן, 1-3 כ"ס
500-1000 מחיר התקנת מזגן עילי של טורנדו 1-3 כ"ס .
700 – 550 ש"ח מחיר התקנת מזגן 1 כ"ס
600 – 550 ש"ח מחיר התקנת מזגן 1.5 כ"ס
750 – 550 ש"ח עלות התקנה של מזגן 2 כוח סוס
650 – 550 ש"ח מחיר של מתקין עבור מזגן 2.5 כ"ס
1000 – 600 ₪ כמה עולה להתקין מזגן 3.5 כח
1,100 – 650 ₪ מחיר התקנה של מזגן 4 כ"ס
2,800 – 1,200 ₪ מחיר התקנת מזגן מיני מרכזי בהרצליה
החל מ – 500 ₪ כמה עולה התקנת מזגן עילי / רצפתי בהרצליה
החל מ – 350 ₪ מחיר התקנות של מזגנן נייד בהרצליה
1,200 – 600 ₪ כמה עולה להתקין מזגן בממד בהרצליה
5,800 – 4,500 ₪ מחיר התקנת מזגן עומד בהרצליה
500-1000 התקנת מזגני אלקו 1-3 כ"ס
2,200 – 1,600 ₪ כמה עולה להתקין מזגן קסטה
900 – 550 ₪ מחיר התקנה של מזגן במרתף בהרצליה
1,500 – 1,200 ₪ מחיר התקנת מזגן מפוצל הרצליה
900 – 550 ₪ כמה עולה התקנת מזגן משומש / התקנת מזגן יד 2
600 – 300 כמה עולה התקנת נקודת חשמל למזגן /התקנת שקע למזגן
85-100 שקל למטר

תוספת צנרת למזגן 

המחיר מתייחס לתוספת לצנרת מעבר להתקנה

של צנרת ההתקנה רגילה של 2 מטרעורך

200-600

תוספת גז למזגן

המחיר מתיחס לתוספת גז בהתקנת המאייד רחוק יותר מ-9 מטר צנרת

500-200 מחיר התקנת מזגן מיני מרכזי בתוך בוידעם בהרצליה
150-400 התקנת שני מנעולים לנעילת הבריחים במאייד של המזגן
40-100 צינור לניקוז מים (למטר)
20-50 התקנת צנרת PVC (מחיר למטר)
200-400 סורגים + מנעול ליחידת חוץ של המזגן
400-700

כמה עולה להתקין מזגן חלון ?

מזגן חלון (מנוע ומאייד מחוברים יחדיו) – לא כולל חציבה בבטון

500-700 מחיר התקנת מזגן סאגה (saga)
500-700 מחיר התקנת מזגן סמסונג
ינתן רק בבית הלקוח עבודת גבס דקורטיבית בהתאם לעבודה ולדרישה של הלקוח.
700-900 קידוח 8 צול למזגן מיני מרכזי – פתח לתעלת שרשור
300-400 לשעה מרים מסע (מנוף למזגן )
250-400 למטר תעלות פח למזגן – 30 ס"מ על 40 ס"מ ,כל תוספת של 10 סנטימטר 50₪ למטר.
250-400 מחליף תיקרה – סטנדרטי
250-400 לכל דמפר התקנת מערכת דמפרים – למזגן און אוף
450-700 התקנת דמפר למזגן אינוורטר
250-400 התקנת פוקט – ( מפסק חשמל תלת פזי של המזגן )
350-400 התקנת תעלת שרשור למזגן ( לא כולל תריס עד 5 מטר .)
350 למטר גריל דקורטיבי – גריל מסוג דקור
400-800 גריל מסוג סלוט 450 למטר. (כולל המתאם של התריס)
כלול בתקנה תושבת מעבה
200-400 לנקודה הוספת נקודות חשמל למזגן – למזגנים קטנים
700-2000

הוספת נקודות חשמל למזגן – ליחידות הגדולות עד 12 מטר

( מבוצע ע"י חשמלאי מוסמך.)

חינם במידה

והעבודה נסגרת

יעוץ למיזוג דירה בהרצליה
500-1000

התקנת מזגן אינוורטר 

המחיר לא כולל צנרת, ונקודות ניקוז וחשמל

500-1000 התקנת מזגן מולטי אינוורטר
מחיר רק בבית הלקוח התקנת מזגן VRF
90-140 למטר הנחת צנרת גז ,תלוי בקוטר הצנרות.