מזגן מיני מרכזי
 

כמעט ואין בית בישראל ללא מזגן אחד או שניים לכל הפחות. באקלים הישראלי המזגנים עובדים שעות נוספות ללא הרף במטרה לנסות ולצנן את ימי הקיץ החמים של חודשי יולי אוגוסט. במידה וגם אתם מעוניינים להתחדש עם מזגן חדש,חשוב שתכירו את סוגי המזגנים הנמכרים ביותר בישראל. רוב ככל האנשים בוחרים במזגן עילי בשל עלותו הזולה והתקנתו הפשוטה בהשוואה לאפשרות השכיחה הבאה, מזגן מיני מרכזי. מזגן מיני מרכזי יסייע לכם למזג את כל חדרי הדירה שלכם באופן שווה ובו זמנית בניגוד למזגן העילי אשר ימזג רק את החלל בו הוא נמצא.

 

מדוע לא כולם בוחרים מזגן מיני מרכזי?

 

אז מדוע לא כולם בוחרים באפשרות של מזגן מיני מרכזי אתם שואלים? הנה לכם מספר סיבות שגורמות לאנשים לחשוש מבחירה במזגן מיני מרכזי. ראשית, עלותו יקרה משמעותית מעלותו של מזגן עילי ממוצע. בשל גודלו ועוצמתו של המזגן, שהרי הוא אמור למזג את כל חדרי הבית שלכם, עלותו לעיתים תכפיל ואף תשלש את המחיר שתידרשו לשלם עבור מזגן עילי לחדר בודד. נתון זה מביא אנשים רבעם לבחור האפשרות הפשוטה של מזגן עילי אשר ימוקם בחלל החשוב ביותר למיזוג.

 

המחיר שתידרשו לשלם עבור מזגן מיני מרכזי גבוהה משמעותית ממחירו של מזגן עילי

 

נקודה נוספת אשר גורמת לאנשים רבים להירתע ממזגן מיני מרכזי אלקטרה או ממזגן מיני מרכזי תדיראן, היא פעולת ההתקנה. מזגן עילי לא יצריך יותר מכמה שעות עבודה על התקנתו לכל היותר. במקרים חריגים בהן צריך לחצוב בבטון של חדרי הממ"ד או להאריך צנרת במקומות בהם קיים צורך, העבודה הכללית של ההתקנה תקח מעט יותר זמן. אך לעומת זאת, מזגן מיני מרכזי יחייב אתכם להתמודד עם שיפוץ של ממש. במטרה להתקין מזגן מיני מרכזי קיים צורך בעבודות הנמכת תקרה, עבודות גבס רבות, הנחת תעלות מיוחדות להזרמת האוויר הקר/ החם לאורך כל חדרי הבית ועוד.

 

מזגן מיני מרכזי הכולל את טכנולוגיית אינוורטר יאפשר לכם למזג את כל דירתכם תוך חיסכון משמעותי באנרגיה

 

לכן, לא מעט אנשים בוחרים את האפשרות הקלה יותר על אף שהחשבת פחות נוחה ומיטבית. אך כמובן, במידה ואתם מעוניינים להצליח למזג את כל חדרי הבית שלכם בקלות רבה וברמת היעילות הגבוהה ביותר, מזגן תדיראן מיני מרכזי הוא האפשרות הטובה ביותר עבורכם. כיום יש סוגים רבים של מזגנים מיני מרכזיים לבחירה הכוללים טכנולוגיות מתקדמות לחיסכון בחשמל. בניגוד למקובל לחשוב, מזגן תדיראן מיני מרכזי אינוורטר, אינו צורך חשמל רב בעת פעולתו. הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת למזגן לווסת נכון את האנרגיה כך שהוא יצרוך הרבה פחות חשמל ממה שמזגן מיני מרכזי בעבר היה צורך.

 

עלותו של מזגן מיני מרכזי – המנוע הגדול ופעולות ההתקנה המורכבות

 

המנוע הגדול של מזגן מיני מרכזי אכן אמור לצרוך כמות גדולה של אנרגיה שתבוא לידי ביטוי בחשבון החשמל שלכם, אך חשוב לדעת לבחור נכון את הדגם המתאים ביותר לצרכים שלכם וליהנות מחיסכון בחשבונות החשמל. כיום תוכלו למצוא מזגן מיני מרכזי אלקטרה, מזגן מיני מרכזי תדיראן, מזגן מיני מרכזי אינוורטר ועוד. ישנם מבחר דגמים לבחירה כך שתוכלו להתאים את עוצמתו של המזגן לגודל הדירה ולכמות החדרים שתרצו למזג.

 

האסתטיקה של המזגן המיני מרכזי – מעבר לפתחי איוורור קטנים וכמעט בלתי נראים, לא תראו או תשמעו דבר!

 

מעבר ליתרון הגדול של מיזוג כל חלל הדירה במהירות מרבית ובהשוואת טמפרטורות, חשוב להדגיש כי למזגן מיני מרכזי יש יתרון גדול על מזגן עילי גם בפן האסתטי. אנשים רבים כיום מייחסים חשיבות רבה למראה הדירה שלהם ולכן חשוב להדגיש ולומר כי המזגן המיני מרכזי יסייע לכם לשמור על מראה אסתטי ונקי. בשונה מהמזגן העילי בו יש חלק פנימי גדול ובולט במיוחד, מזגן מיני מרכזי מצריך פתחי איוורור קטנים וכמעט בלתי נראים בכל חלל אותו תרצו למזג. בעצם, תוכלו להבטיח בית ממוזג ללא ראיית המזגן או שמיעתו בעת הפעולה.

 

התקנת מזגן מיני מרכזי מצריכה הנמכות תקרה, חציבות ועבודות גבס

 

אך כפי שציינו לעיל, על כל הטוב הזה שנקרא מזגן מיני מרכזי, תידרשו לשלם הרבה יותר מאשר על מזגן עילי. המחיר של מזגן מיני מרכזי מתחיל מכמה אלפי שקלים לכל הפחות ללא עבודות ההתקנה אשר אף הן יעלו לכם לא מעט כסף. במטרה להצליח לבחור נכון מזגן מיני מרכזי מומלץ אשר יסייע לכם לצנן את כל דירתכם בימי הקיץ החמים, חשוב לבחור את המזגן לאחר התייחסות לשתי נקודות מרכזיות. בחירה בדרך זו תאפשר לכם ליהנות ממזגן מיטבי במחיר הנמוך ביותר.

 

כך תדעו לבחור נכון מזגן מיני מרכזי מוצלח במיוחד

 

הנקודה הראשונה היא הכרת הצרכים האישיים שלכם על בוריים. כלומר, לפני שאתם ניגשים לבחור מזגן מיני מרכזי מומלץ עבורכם, חשוב שתכירו היטב את כמות החדרים שתרצו למזג וכן את גודלם הפיזי של החללים הללו. בחירת מזגן מיני מרכזי ללא הנתונים הללו לא תזכה אתכם בבחירה נכונה ומוצלחת במיוחד, בלשון המעטה. לכן, אל לכם להגיע למעמד הבחירה לפני שאתם מכירים היטב את הצרכים האישיים של הדירה שלכם.

 

הכירו את כלל הדגמים הקיימים והתאימו את הטוב ביותר לצרכים האישיים שלכם

 

הנקודה השניה היא הכרת כלל הדגמים הקיימים. כפי שציינו, כיום יש מזגן מיני מרכזי אלקטרה, מזגן מיני מרכזי תדיראן, מזגן מיני מרכזי מיצובישי, מזגן מיני מרכזי אינוורטר, ולכל אחד מהם יש מגוון דגמים לבחירה. הכרת הדגמים השונים לאחר שאתם כבר מכירים היטב את הצרכים של הדירה שלכם תאפשר לכם להתאים את המזגן הטוב והיעיל ביותר עבורכם. כך גם תצליחו לחסוך לא מעט כסף על רכישת מזגן גדול ועוצמתי מידי שלא לצורך, או לחילופין על רכישת מזגן קטן וחלש מידי שיאלץ אתכם להחליפו תוך פרק זמן קצר.

 

כיום יש לא מעט מזגנים מיני מרכזיים בשילוב טכנולוגיית אינוורטר לחיסכון בחשמל

 

מעבר לבחירה הממוקדת, תכירו היטב את מזגני האינוורטר השונים אשר מצויידים בטכנולוגיה מתקדמת ופורצת דרך שתוכל לחסוך לכם אלפי שקלים בחשבון החשמל. מזגן תדיראן מיני מרכזי אינוורטר יאפשר לכם ליהנות מוויסות אוטומטי של צריכת האנרגיה. כלומר, במידה והמזגן מזהה שהטמפרטורה בחדר זהה לטמפרטורה שהצבתם למזגן שלכם כיעד, הוא יכול להתחיל לצרוך פחות אנרגיה במטרה לשמור את הטמפרטורה בלבד ולא במטרה לקרר ולהוריד טמפרטורות.

 

ישנה אפשרות לרכוש מזגן מיני מרכזי כולל התקנה

 

מזגן מיני מרכזי אינוורטר כולל התקנה יעלה לכם לא מעט כסף אך אנשים רבים אשר בחרו ללכת על אפשרות האקסטרים הזו, מדווחים על תוצאות מרשימות ומהנות במיוחד. במטרה להצליח לקבל את המחיר הטוב ביותר עבור מזגן מיני מרכזי חשוב לערוך סקר שוק קצר בו תשוו בין כל ההצעות שתקבלו. חשוב להדגיש ולומר כי התקנת מזגן מיני מרכזי מחייבת אנשי מקצוע של ממש אשר ידעו להתקינו בצורה מקצועית עם גימורים יפים ועדינים ללא פגיעה בתשתיות הדירה שלכם.

 

בחירת אנשי מקצוע מיומנים להתקנת מזגן מיני מרכזי

 

לא מעט אנשים שסבורים שהתקנת המזגן אינה מחייבת אנשי מקצוע של ממש, מופתעים לגלות כיצד התקנה שאינה נכונה או מיטבית מייצרת לא מעט תקלות חוזרות ונשנות במרוצת השנים. מזגן מיני מרכזי עתיד למזג את דירתכם שנים ארוכות מה שמחייב אתכם להשקיע מאמצים גם בבחירה נכונה של מתקיני המזגן. ישנה אפשרות לרכוש מזגן מיני מרכזי כולל התקנה על ידי אנשי המקצוע אותם מעסיקה החברה ולעומת זאת ישנה אפשרות לרכוש מזגן מיני מרכזי אלקטרה, ללא התקנה, ולאתר מתקין מקצועי ומיומן שיעשה עבורכם את עבודת ההתקנה בלבד.