אינוורטר

עם הטכנולוגיות החדשניות אשר נכנסו לתוקף בשנים האחרונות, הצליחו לייצר מזגנים מתקדמים במיוחד אשר ידעו להפיק עבורכם את המירב בעלות שימוש מינימלית. כמעט ולא ניתן לעבור את חודשי הקיץ בישראל ללא מזגן אחד או שניים לכל הפלות אשר עובדים באופן כמעט רציף חודשים ארוכים. אז במידה ועד היום בחרתם לעשות שימוש במאוורר בלבד במטרה להצליח לחסוך את עלויות המזגן וכמובן עלויות החשמל החודשיות, וודאי תשמחו לשמוע על האפשרות המתקדמת ביותר בעולם המזגנים, מזגן אינוורטר.

 

מדחס חכם – טכנולוגיית אינוורטר פורצת דרך ומאפשרת לכם לחסוך 50% בחשבון החשמל

 

מזגן מולטי אינוורטר זהו מזגן המצוייד במדחס חדשני הכולל טכנולוגיה פורצת דרך. במסדרת טכנולוגיה זו, מזגן אינוורטר ידע להתאים את עוצמת פעילותו וכמובן את צריכת האנרגיה שלו לצרכי הדירה שלכם. כלומר, במידה ומספיק קר בחדר, המזגן ידע להנמיך את עוצמתו וכך לחסוך לא מעט אנרגיה. חיסכון זה באנרגיה בא לידי ביטוי באופן ישיר בחשבון החשמל שלכם. בשביל לדעת להשוות למזגנים אליהם היינו רגילים במשך עשרות השנים האחרונות, חשוב להכיר מעט את אופן פעולתו של מדחס רגיל בהשוואה למדחס חדשני העובד בטכנולוגיית אינוורטר.

 

מזגן אינוורטר מווסת את עוצמתו באופן עצמאי בהתאם לצרכים המשתנים

 

המזגנים הישנים אשר מצויידים במדחס רגיל עובדים ב 100% תפוקה 100% מהזמן. כלומר, מזגן בעל 3 כוחות סוס יעשה שימוש במלא כוחו כל שעות פעולתו. לעומת זאת מזגן חדשני המצוייד במדחס אינוורטר, יעשה שימוש במלוא עוצמתו רק כאשר הוא ידרש לכך. כלומר, במצבים בהם אין צורך במלוא העוצמה של 3 כוחות סוס, המזגן ידע לעבוד עם עוצמה של מזגן בעל 2 כוחות סוס ואף כוח סוס בודד בהתאם לצורך.

 

שינויים בצריכת האנרגיה של מזגנים חדשניים אלה על פי רוב מתרחשים לאחר כמה דקות של פעילות רציפה, כאשר החדר או החלל כבר מספיק קר/חם וניתן להנמיך את עוצמת העבודה על מנת לשמור על הטמפרטורה הרצויה.

 

שמירה על טמפרטורה קבועה ללא חשש לקירור/חימום יתר

 

אפשרות זו תאפשר לכם לחסוך עשרות אחוזים במחיר אותו התרגלתם לשלם עבור הפעלת מזגן ישן הכולל מדחס רגיל. אך מעבר לחיסכון הכלכלי הגדול, בעזרת מזגן תדיראן אינוורטר או מזגן אלקטרה אינוורטר, תוכלו ליהנות ממיזוג אוויר איכותי הרבה יותר. בשונה מהמזגנים הישנים אשר היו מקררים יתר על המידה, נכנסים להשהייה אשר תביא לעליית הטמפרטורה ושוב חוזרים לעבודת הקירור המוגזמת, מזגני טורנדו אינוורטר, אלקטרה אינוורטר או תדיראן אינוורטר ידעו להבטיח לכם טמפרטורה אחידה ורציפה לאורך כל שעות פעולתם.

 

כל ההבדלים בין מדחס רגיל למדחס אינוורטר

 

המזגנים החדשניים אינם נכנסים להשהייה במטרה למנוע קירור יתר אלא הם יודעים כיצד לווסת את עוצמת פעולתם כך שהטמפרטורה הרצויה תישמר לאורך זמן.

 

אך חשוב להדגיש ולומר, המחיר של מזגן אינוורטר יקר יותר ממחירו של מזגן רגיל המצוייד במדחס רגיל. לכן, במידה וגם אתם חושבים להתחדש עם מזגן אינוורטר חדשני ומתקדם, חשוב להבין כי עלותו הראשונית תהיה יקרה יותר מעלות מזגן רגיל. אז מתי בכל זאת משתלם להתחדש עם מזגן אינוורטר אתם שואלים? כאשר אתם עושים שימוש רב במזגן.

 

המחיר שתידרשו לשלם עבור מזגן אינוורטר יקר, אך משתלם!

 

מזגני אינוורטר חסכוניים במיוחד ויצליחו הוזיל לכם את עלויות החשמל בעד כ 50% בהשוואה למזגן רגיל. לכן, במידה ואתם רגילים להפעיל מזגן שעות ארוכות בימי הקיץ החמים או לחילופים בימי החורף הקרים, מומלץ להתחדש במזגן אינוורטר חדשני ומתקדם אשר יצליח לחסוך לכם מאות שקלים בתשלומי החשמל כך שהוא יחזיק את השקעתו במהירות רבה. אך לעומת זאת במידה ואתם רגילים לעשות שימוש במזגן רק בימים חמים במיוחד, יתכן שהמזגן הטוב ביותר עבורכם הוא מזגן המצוייד במדחס רגיל בדירוג אנרגטי נמוך ככל הניתן.

 

לא רק במזגן עילי, טכנולוגיית אינוורטר כובשת את המזגנים המיני מרכזיים!

 

נקודה נוספת שיש להדגיש באשר למזגני אינוורטר היא האפשרות לבחור במזגנים חדשניים אלה הן באפשרות של מזגן עילי והן באפשרות של מזגן מיני מרכזי. מזגן עילי ומזגן מיני מרכזי הם שני סוגי המזגנים השכיחים ביותר בישראל בשל היתרונות המשמעותיים שלהם על פני כל השאר. מזגן עילי יסייע לקירור החלל בו הוא נמצא בלבד ולעומתו, מזגן מיני מרכזי יצליח למזג את כל דירתכם באופן שווה ובמהירות רבה.

 

כל היתרונות של מזגן עילי המצוייד בטכונולוגיית אינוורטר

 

היתרונות של מזגן אינוורטר עילי הם בעיקר עלויות המזגן עצמו, עלויות ההרכבה וכמובן עלויות החשמל. מזגן אינוורטר של אלקטרה, תדיראן, טורנדו או כל חברה אחרת זול יותר ממזגן מיני מרכזי בשל גודלו ועוצמתו. הוא מיועד למיזוג חדר אחד בלבד ולכן הוא אינו צריך כוחות סוס רבים. לעומת זאת מזגן מיני מרכזי אינוורטר יאלץ אתכם לשלם הרבה יותר עבור מזגן עוצמתי וגדול שיצליח למזג את כל חדרי הדירה שלכם תוך זמן קצר. פערי המחירים על פי רוב יעמדו על אלפי שקלים לכל הפחות.

 

עלויות רכישה והתקנה זולות יותר בעשרות אחוזים

 

כמו כן עלויות ההתקנה של מזגן אינוורטר עילי יהיו זולות בעשרות אחוזים בהשוואה להתקנת מזגן אינוורטר מיני מרכזי. התקנת מזגן מיני מרכזי מצריכה עבודה של ממש. העבודה תכלול ימים ארוכים של קידוחים, הנמכת תקרה, הכנת תשתיות, חציבות בטון ועוד במטרה לרשת את כל הדירה בתעלות שיובילו את האוויר הקר של המזגן לכל חלל הבית. לכן גם עלויות התקנת המזגן העילי יעלו לכם אלפי שקלים פחות בהשוואה להתקנת מזגן מיני מרכזי.

 

כל היתרונות של מזגן מיני מרכזי המצוייד בטכנולוגיית אינוורטר

 

אך היתרונות של מזגן אינוורטר מיני מרכזי ברורים. בעזרתו תוכלו למזג את כל חלל הדירה שלכם ללא הפרשי טמפרטורות בין חלקי הבית השונים, תיהנו מאסתטיקה בגימורים נקיים הכוללים פתחי איוורור בלבד בכל חדר, ותחסכו לא מעט רעשי רקע בעת פעולתו של המזגן. בשונה ממזגן מיני מרכזי בעל מדחס רגיל, מזגן מיני מרכזי אינוורטר אף אינו צורך כמות גבוהה של אנרגיה מה שאומר שבעזרת מזגן אינוורטר מיני מרכזי תוכלו ליהנות מכלל היתרונות שהובאו לעיל בתשלום מינימלי עבור חשבון החשמל.

 

מזגני אינוורטר מאפשרים לכולם ליהנות ממיזוג אוויר איכותי בעלויות חשמל מינימליות

 

על כן אנשים רבים אשר עד לפני מספר שנים בחרו שלא לעשות שימוש במזגן באופן קבוע בשל עלויות החשמל הגבוהות שלו, בוחרים כיום להתחדש עם מזגני אינוורטר מתקדמים ופורצי דרך אשר מבטיחים מיזוג אוויר איכותי במיוחד תוך חיסכון של עד 50% בחשבון החשמל. במידה וגם אתם מעוניינים להתחדש במזגן כזה, חשוב שתכירו את הדגמים הרבים בהם משולבים מדחסי אינוורטר. מזגן מולטי אינוורטר, מזגן תדיראן אינוורטר, מזגן אלקטרה אינוורטר, מזגן טורנדו אינוורטר ומזגן מיני מרכזי אינוורטר הם רק חלק מרשימת הדגמים המשלבים מדחסים חכמים.

 

כל שנותר לכם הוא לבחור נכון את הדגם המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם ולהתחיל ליהנות מפעילות רציפה של המזגן בדירתכם. כך תצליחו לעבור את חודשי הקיץ החמים בדירה ממוזגת בעלות מינימלית.