vrf

 

חודשי הקיץ החמים בישראל אינם מאפשרים להתמודד עם עומסי החום התדירים ללא פעילות רצופה של מזגנים. עד לפני מספר שנים היו לא מעט אנשים שבחרו להסתייע עם מאווררים גדולים ועוצמתיים ולוותר על מזגנים בשל עלויות החשמל בעת פעולתם. אך בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים ושיפורים במערכות המזגנים החדשניים והמתקדמים ביותר אשר יכולים לאפשר לכולם ליהנות ממיזוג אוויר בחודשי הקיץ החמים. המזגנים החדשניים מצויידים בטכנולוגיות פורצות דרך אשר מאפשרות להוזיל משמעותית את עלויות צריכת החשמל בעד כ 50 אחוזים בהשוואה למזגנים הישנים. לכן, אם עד היום בחרתם שלא להתחדש בערכת מיזוג אוויר לדירתכם, חשוב שתכירו את מזגן vrf.

 

כל מה שרציתם לדעת על מערכת vrf

 

מערכות vrf אשר הותקנו במזגנים החדשניים ביותר מאפשרות לנו ליהנות מיתרונות רבים. אך טרם מניית כלל היתרונות של מזגני vrf, חשוב להבין מה תפקידה של מערכת זו וכיצד היא משפרת משמעותית את פעילותו של המזגן. באון כללי מערכת זו גורמת למזגן להזרים אוויר תוך שינויים אוטומטיים בהתאם לטמפרטורת החדר. בשונה מהמזגנים אליהם התרגלנו בעבר, אין כל סיבה לכבות את המזגן לאחר מספר דקות של פעולתו וקירור/חימום יתר של החלל. לא מעט אנשים מתלוננים כי המזגנים הישנים מקררים או מחממים את החלל במידה שאין ברירה אלא לכבות את המזגן. זמן קצר לאחר כיבוי המזגן, החדר חוזר לטמפרטורה שהייתה טרם הדלקתו מה שמצריך להדליק את המזגן בשנית.

 

שמירה על טמפרטורה אחידה תוך חיסכון מרבי בחשמל

 

בעזרת מערכות מיזוג vrf החדשניות, ניתן לשמור על טמפרטורה אחידה תוך שינויים תמידיים של נפח הקירור. שינויים אלה יגרמו למזגן שלכם להימנע מקירור/חימום יתר ועל ידי כך יחסכו לכם את הצורך לכבות אותו ולהדליקו בשנית לאחר מספר דקות. עלות מערכת מיזוג vrf תעלה לכם מעט יותר מהמערכות המוכרות לנו מזה שנים ארוכות אך ללא כל צל של ספק יאפשרו לכם ליהנות מלא מעט יתרונות משתלמים. חשוב להדגיש ולומר כי בין כל היתרונות הרבים, מזגן vrf יספק חווית מיזוג אוויר מושלמת תוך צריכת חשמל נמוכה בעשרות אחוזים בהשוואה לשאר המזגנים ללא המערכת המתקדמת. לכן, למרות עלויות המזגן המעט יותר יקרות, בטווח הארוך מזגני vrf אף ישתלמו כלכלית.

 

חברות רבות החלו לייצר מזגנים הכוללים את מערכת vrf

 

כיום ישנן לא מעט חברות אשר החלו לייצר מזגנים מתקדמים הכוללים את מערכת vrf. מזגן תדיראן vrf, מזגן מיצובישי vrf, מזגן אלקטרה vrf, מזגן סמסונג vrf ועוד הם רק חלק מכלל היצרנים שהחלו לייצר מזגנים חדשניים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. אופן הפעולה של מערכות vrf מאפשר שינויים תמידיים של הטמפרטורה בשל שינויים מדרישות העבודה של המאיידים. שינויים אלה מסייעים לשמירה על טמפרטורה קבועה של החדר כאשר במידה וחלה עליית טמפרטורה, המזגן יודע להפעיל מעט יותר מאמז בשביל לגשר על הפער וכן להיפך.

 

עלות מערכת מיזוג vrf מעט יקרה יותר, אך ללא ספק משתלמת!

 

מחירי מזגן vrf משנים מאוד בהתאם לצרכים האישיים שלכם. במידה ואתם בוחרים באפשרות של מזגן טן לחלל חדר בלבד, תידרשו לשלהם הרבה פחות בהשוואה לבחירת מערכת מיזוג vrf שלמה הכוללת מספר נקודות מיזוג בכל רחבי הבית. כך או כך, חשוב לדעת לסחור נכון את מזגן vrf המתאים ביותר לצרכים שלכם במטרה ליהנות מכלל יתרונותיו על הצד הטוב ביותר. בחירה נכונה של מזגן vrf בגודל המתאים לגודל החלל אותו תרצו למזג תבטיח לכם המון יתרונות על פני כל האפשרויות האחרות.

 

אז הנה לכם רשימת כלל היתרונות שיש למזגנים המצויידים במערכת vrf.

 

אמינות מזגני vrf

אחד היתרונות החשובים ביותר הוא אמינות מזגני vrf. מזגנים אלה מצויידים במלוא הכלים הנדרשים על מנת להצליח למזג אוויר גם בימים החמים ביותר של האקלים הישראלי. מזגנים רבים מתקשים מאוד למזג אוויר בטמפרטורות גבוהות של למעלה מ 40 מעלות מה שגורם למאמץ יתר, לצריכת חשמל מוגברת, למיזוג אוויר לקוי ולעיתים אף להרס המזגן. לכן, אחד היתרונות החשובים ביותר של מזגנים המצויידים במערכת vrf הוא היכולת להמשיך לקרר גם בטמפרטורות גבוהות ללא סיכון המזגן כלל.

 

חיסכון בחשמל

מערכת vrf מאפשרת לכם ליהנות מחיסכון כלכלי משמעותי בחשבון החשמל. בשל העובדה כי למערכת ישנה אפשרות לווסת את רמת האנרגיה בהתאם לצורך, חלק גדול מזמן פעולתה היא עובדת על אנרגיה נמוכה בלבד לשימור הטמפרטורה ללא מאמץ יתר להמשך קירור או חימום. אפשרות זו חוסכת מאות שקלים בחשבון החשמל ובצריכת האנרגיה בהשוואה למזגנים רגילים ללא מערכת vrf.

 

אנרגיה ירוקה

נוסף על כלל היתרונות שצויינו לעיל, מזגן vrf מומלץ גם עבור כלל העולם. מזגן זה עושה שימוש בגז ירוק מה שכמובן שומר על איכות הסביבה ועל העולם כולו. ניתן לראות לא מעט שיניים בשנים האחרונות בשל עליית המודעות לחשיבות השמירה על איכות הסביבה. מערכת זו מתברגת בין כלל המוצרים ששינו את פעילותם לירוקה בשנים האחרונות.

 

פעולה שקטה

ישנה אפשרות להתקין את את מנוע המזגן הרחק מהחללים בהם יותקנו חלקים פנימיים כך שלא תצטרכו להתמודד עם רעשי רקע תמידיים בעת פעולת המזגן. מזגן מומלץ vrf יאפשר לכם לישון בטמפרטורה לבחירתכם ובשקט מופתי ללא בעיה.

 

מכלל היתרונות הללו ניתן לומר ללא ספק כי מזגן vrf הוא המתקדם והמותאם ביותר לאקלים הישראלי. כלל יתרונותיו מצדיקים את מחירו המעט גבוה יותר ממחיר המזגנים ללא מערכת vrf. לטווח הארוך אפילו מבחינה כלכלית ישתלם לרכוש את מערכת מיזוג האוויר המתקדמת בשל החיסכון המשמעותי בצריכת החשמל.